;
Babadağ-Yolu Otelleri

BABADAĞ-YOLU OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Green Anatolia Club & Hotel
Alkolsüz her şey dahil konsepti ile hizmet veren Green Anatolia Club & Hotel 1997 yılında Babadağ'ın eteklerinde kurulmu ... devamı
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Green Anatolia Club & Hotel
Green Anatolia Club & Hotel
Fethiye
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Babadağ Yolu Bölgesi

Adrenalin tutkunlarının vazgeçilmezi Babadağ…

İlk yamaç paraşütünün yapıldığı ve günümüzde yamaç paraşütü için gelen yerli yabancı birçok turisti ağlayan, sporseverlerin gözde yerlerindendir. Babadağ’ın zirvesinden paraşütle Ölüdeniz’ e inerken göreceğiniz manzaraya iyi bakın çünkü bir daha böylesine güzel bir manzara ile karşılaşamayabilirsiniz.

Babadağ’ın zirvesine çıkarken günbatımına denk gelmeye çalışın çünkü günbatımı en güzel Babadağ da izlenir. Çevresinde birçok konaklama seçeneği bulunup tatiliniz için uygun fiyatlı oteller de bulunmaktadır.

Babadağ Gezilecek Yerler

Belcekız Plajı

Babadağ’ ın eteklerinden inen paraşüt tutkunlarının iniş pisti olarak da kullandığı plaj, turkuaz renkli denizi ve uzun kumsalları ile Ölüdeniz’ in en gözde yerlerindendir. Uzun bir doğa yürüyüşü sonrası Belcekız plajındaki serin sulara atlamak ise ayrı bir keyif olsa gerek.

Ölüdeniz

Belcekız plajı gibi Babadağ’ a diğer yakın olan bir plajda Ölüdeniz plajıdır. Dünya’nın en iyi plajları arasında olan bu doğa harikası yere uğramadan Babadağ ziyaretinizi sonlandırmamanızı öneririz.

Babadağ’ da Neler Yapılır

Sadece yamaç paraşütü için değil, trekking severler de Babadağ’ın bölümlere ayrılmış yürüyüş parkurlarında yürüyüş yapabilirler. İster bilirkişi ile ister bireysel olarak orman içinde yürüyüş yapabilirsiniz.

Babadağ Ulaşım Mesafeleri

Fethiye merkeze 11 km ve Dalaman havaalanına ise 50 km uzaklıktadır. Konum itibariyle rahat bir bölgede ulaşılabilirliği bulunmaktadır.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.