;
Davraz Otelleri

DAVRAZ OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Sirene Davras Mountain Resort
Sirene Davras Mountain Resort
Isparta-Merkez
İNCELE
İsperia Davraz Hotel
İsperia Davraz Hotel
Isparta-Merkez
İNCELE
Toplam 2 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Davraz Otelleri

Davraz Bölgesi

Görkemli bir dağ manzarası tablosuna bakar gibi Eğirdir Gölü' nü karşınıza alarak kayarsınız Davraz’ dan.

Eğirdir ve Kovada Gölü arasında bulunan Davraz, 2000 yılında kayak merkezi şeklinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Isparta merkeze 26 km olan dağ, Süleyman Demirel Havaalanına ise 58 km mesafededir.

Zirve 2.635 metre ve ortalama kar kalınlığı 20-250 cm arasında olup, mükemmel bir kar kalitesine sahiptir. En iyi yanı ise çığ ve kaybolma tehlikesinin olmamasıdır. İlk defa kayacaklar için bile riski en aza indirmek için bölgede birçok çalışma yapılmıştır. 12 adet kayak pisti bulunmaktadır ve zorluk derecesine göre bir sınıflandırma yapılmıştır. Ayrıca sadece kayak değil yürüyüş ve tırmanış bölümleri de olup rehber eşliğinde bu sporlardan da faydalanabiliyorsunuz.

Konaklama yapabileceğiniz oteller olup, kaymak için kayak ekipmanlarınızı da buradan sağlayabiliyorsunuz. Günübirlik gezi için de gelebileceğiniz Davraz’ da en güzeli de bembeyaz karların üstünde mangal olsa gerek. Mis gibi hava eşliğinde karnınız iyice acıkmışken bir mangal hoş olmaz mıydı?

Sayfamızdan Davraz Otelleri bölümünden uygun fiyatlar ile rezervasyonunuzu geciktirmeden yapmanızı öneririz. Özellikle erken rezervasyon fırsatları ile çok daha uygun fiyatlara tatil yapabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Davraz Gezilecek Yerler

Kayak Merkezi

Merkeze 26 km uzaklıkta bulunan kayak merkezi, son yılların gözde turizm alanlarından biridir. Konaklama açısından da rahatlık sağlayacak uygun kayak otelleri olup her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır. Günübirlik gezi şeklinde gelirseniz eğer kayak takımlarını burada kiralayarak temin edebilirsiniz. Kayak yaparken bir yandan da Eğirdir gölünün muhteşem manzarasını izleyebilir, telefereğin de ise tüm Isparta’yı ayaklarınızın altında hissedebilirsiniz.

Eğirdir Gölü

Eğirdir Gölü Türkiye’ nin 4. büyük gölüdür, üzerinde Eğirdir ilçesinin 2 ayrı bölümden oluşan yarımadasını bulundurur. Biri Can ada diğeri ise Yeşil ada olup suların azalması ile günümüzde adalar birbirine bağlanmıştır. Can adada yapılaşma olmamakla birlikte piknik yerleri ve yürüyüş alanları bulunmaktadır. Yeşil ada da ise otel ve pansiyonları başta olmak üzere balık lokantaları bulunmaktadır. Eski Rum ahşap evleri ve dar sokaklarında yürüyüş yapabilir, tarihi eserlerden Ayastefanos Kilisesini gezebilirsiniz.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.