Çiftlik Otelleri

ÇİFTLİK OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Sarban Hotel
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Silver Pine Otel
Silver Pine Otel
Fethiye
İNCELE
Sarban Hotel
Sarban Hotel
Fethiye
İNCELE
Toplam 2 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Çiftlik Bölgesi

Günlük telaşınızdan uzak bir yer düşünün ne kadar dinlendirici olurdu değil mi?

Yemyeşil ormanların içinde uzun yürüyüşler ve serin sulara atlamak kulağa hoş geliyor. Bunları yaşamanız için Çiftlik bölgesinde tatil yapabilir yılın yorgunluğunu bir nebzede olsa üzerinizden atabilirsiniz.

Merkeze 30 km olan bölgede ulaşım rahat olmaktadır. Her yıl birçok yerli ve yabancı turist akın akın bu bölgeye gelmektedir. Konaklama seçeneklerinin çeşitliliği tatil için birebir fakat yer bulabilmeniz için erken rezervasyon fırsatlarını da ayrıca kaçırmamanızı öneririz.

Çiftlik bölgesi Fethiye’ ye uğradığınız da gezilip görülecek yerler listeniz de olmasını umar, burada tatil fırsatını kaçırmamanızı isteriz.

Çiftlik Gezilecek Yerler

Gebekse Koyu

Koya karadan ulaşım olmamakla birlikte sandal ya da tekne ile denizden geçiş yapabilirsiniz. Koyun en ucunda ise tarihi kalıntılar olup, tarihi bir geziye de çıkabilirsiniz. Koya sadece yukardan değil deniz altında dalış için harika bir seçim olacaktır. Deniz altında sizi olağanüstü bir manzaranın karşılayacağına emin olabilirsiniz.

Çiftlik Koyu

Muhteşem bir manzara eşliğinde koya giriş yapıyorsunuz. Plajın da ise tertemiz ve berrak bir deniz sizi karşılıyor. Restoranlarda zeytinyağlı yemekler ve balık çeşitleri olup ayrıca yöreye has yemeklerini de tatmanızı öneririz.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.