Belceğiz Otelleri

BELCEĞİZ OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Karbel Beach Hotel
 
+6
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Karbel Beach Hotel
Karbel Beach Hotel
Fethiye
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Belceğiz Bölgesi

Dünya’ da nadir gözüken lagünlerin ülkemizdeki adresi…

Manzarası ile büyüleyen doğa harikası Belceğiz, gezilip görülmesi gereken yerler listeniz de olması gerektiğini düşünüyoruz.  Kıyıları Özel Çevre Koruma Başkanlığınca tanzim edilmiştir. 1978 yılında milli park ilan edilen Belceğiz günübirlik gezileriniz için de ideal olacaktır.

Denizi dalgalı olan Belceğiz sörf ve yelkenliler için bölgede su sporları tutkunlarının gözdesi konumundadır. Kıyı şeridinde restoranlarında ve kafelerin de zaman geçirebilir bir yandan da o harika manzarasını izleyebilirsiniz.

Çevresinde bütçenize uygun birçok konaklama seçeneği vardır. Erken rezervasyon ile çok daha iyi fiyatlara satın alacağınız tatiliniz için rezervasyonunuzu ertelememenizi öneririz.

Belceğiz Gezilecek Yerler

Kumburnu Dinlenme Plajı

Belceğiz’ de sıcacık bir denize girmek istiyorsanız Kumburnu Dinlenme Plajı tam size göre demektir. Su sporlarını da yapabileceğiniz alan olup ayrıca kafe ve restoran gibi hizmetlerde bulunmaktadır.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.