;
Ordu Otelleri

ORDU OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Radisson Blu Hotel Ordu
Radisson Blu Hotel Ordu, Havalimanına 21 km, Ordu Merkeze ise 5 km mesafede yer almaktadır. Konforlu ve modern ... devamı
 
+12
TAKSİT
Hampton by Hilton Ordu
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Radisson Blu Hotel Ordu
Radisson Blu Hotel Ordu
Altınordu
İNCELE
Belde Otel
Belde Otel
Ordu-Merkez
İNCELE
Hampton by Hilton Ordu
Hampton by Hilton Ordu
Ordu-Merkez
İNCELE
Difana Otel
Difana Otel
Ünye
İNCELE
Toplam 4 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Ordu Otelleri

Ordu Bölgesi

Yeşilin ve mavinin harmanlandığı en güzel şehirdir Ordu.

Karanlık karanlıktır göremezsin gizlediklerini. Anlayamazsın da neler saklar altında. Sonra yavaş yavaş açılır yavaş yavaş. Derken sabırsızlanırsın hızlı hızlı sarmaya başlarsın filmi. Sararsın sararsın bulutları kovalarsın. Sonra tak diye çıkar karşına çıplak, savunmasız ve makyajsız. Gözlerin kamaşır ve kirpiklerin karışır gün doğmuştur. Bu şehir sabah sabahta güzeldir uyanır uyanmaz. Şehir Ordudur seni yemyeşil saçlarından dökülen oksijenle yıkayan.

Karadeniz’ in coşkulu sularını sözde değil hakikatte de karaya bağlayan şehirdir. Ünye’ den başlayıp Gülyalı’ da sona eren Karadeniz’ in en uzun şeridiyle denizin karayla buluştuğu ve Karadeniz olduğu büyüleyici şehirdir Ordu...

Turizmin yeni cazibe merkezi ve ayrıca Karadeniz’ in en eski merkezlerinden İpek yolunun kadim şehirlerindendir Ordu. Yeşilin maviyle benzersiz uyumunu tüm zarafeti ile gözler önüne serildiği doğal bir liman kentidir Ordu. Topraklarında 20den fazla orkide çeşitleri olan, ahşap mimarisi, Misafirperver halkı, özgün yemek kültürü ve harika sahiliyle Karadeniz’ in şirin kenti. Ordu Otelleri misafirlerine yalnız masmavi denizi ile değil yaylaları ve oksijeniyle ağırlar.

Yaylalarda her mevsim heyecan ve coşku zamanıdır. Hayatın keyfi çıkar her yaz ve bahar. Zengin bitki örtüsü, ormanları ve dereleriyle bozuşmamış bir doğa, yüzlerce çiçek çeşidi belki de bu doğa yüzünden deniliyor "Karadeniz yalan dünyanın cenneti".

Sular bir başka akar, çiçekler bile burada bir başka açar. Mendereslerin üstünde bir başka dans eder bulutlar, kış gelince de bütün güzelliğiyle kar.

Ordu Gezilecek Yerler

Ünye Kalesi

Ordu’ nun Ünye ilçesinden yer alan bu kalenin 2.500 yıllık geçmişi olduğu düşünülmektedir. Bölgenin ismini alan kale 2. Mitradates tarafından yaptırılmıştır.

Asarkaya Milli Parkı

Şehrin karmaşasından uzaklaşabileceğiniz en doğal mekânlardan biridir. Ünye ilçesinden yer alan bu park ailenizle güzel vakit geçirebileceğiniz, bol oksijenli ve huzurlu vakit geçirebileceğiniz doğal güzellikler arasında ilk sırada yer alıyor.

Ordu Kurul Kayası

Antik bir yerleşim alanı olan ve sivri bir kayanın üzerinde yer alan Ordu Kurul Kayası, yeraltı galerisine ev sahipliği yapıyor. 2 metre kalınlığında kalıntıları bulunmuş olup yanı sıra duvar örgüsü, seramik parçalar bulunuyor. Bu parçaların M.Ö 1. Ve 4. Yüzyılda yerleşim olduğunu ispatlıyor.

Ordu Ulugöl

Yeşilin ve mavinin en gerçekçi tonunu sunan Ulugöl, Haruniye Köyü ve Süleymaniye Köyü arasında kalan Ordu’ ya 17 km mesafede yer alıyor. Görüntüsü ile adeta cenneti andırmaktadır.  Gölün çevresi meşe ve gürgen ormanları ile çevrilidir.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.