;
Fethiye Otelleri

FETHİYE OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Sun City Hotel & Beach Club
 
+12
TAKSİT
Magic Tulip Hotel
 
%20
İNDİRİM
+12
TAKSİT
980.00
784,00
Oda Kahvaltı
İNCELE
Magic Tulip Beach Hotel
 
%20
İNDİRİM
+12
TAKSİT
1,050.00
840,00
Oda Kahvaltı
İNCELE
Dedeoğlu Port Hotel
 Dedeoğlu Port Hotel, Fethiye Karagözler Yat Limanı'nın karşısında bulunmakta olup, eşsiz bir manzaraya sahipt ... devamı
 
+12
TAKSİT
Majesty Club Tuana Park
 
+12
TAKSİT
Aes Club Hotel
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Sun City Hotel & Beach Club
Sun City Hotel & Beach Club
Fethiye
İNCELE
Magic Tulip Hotel
Magic Tulip Hotel
Fethiye
Oda Kahvaltı 980.00 %20 784.00 İNCELE
Magic Tulip Beach Hotel
Magic Tulip Beach Hotel
Fethiye
Oda Kahvaltı 1,050.00 %20 840.00 İNCELE
Dedeoğlu Port Hotel
Dedeoğlu Port Hotel
Fethiye
İNCELE
Sea Hill Faralya Bungalov
Sea Hill Faralya Bungalov
Fethiye
İNCELE
Majesty Club Tuana Park
Majesty Club Tuana Park
Fethiye
İNCELE
Pink Palace Hotel
Pink Palace Hotel
Fethiye
İNCELE
Destina Resort Hotel
Destina Resort Hotel
Fethiye
İNCELE
Gökçen Hotel
Gökçen Hotel
Fethiye
İNCELE
Aes Club Hotel
Aes Club Hotel
Fethiye
İNCELE
Toplam 170 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Fethiye Otelleri

Fethiye Bölgesi

Cennet dünyaya düştü, Beydağı' nı ikiye böldü, sakladılar adına Saklıkent dediler. Toprakları uçuştu, Kelebekler Vadisi dediler. Sakladılar ama gizleyemediler, çünkü tüm bu olanlar bir aynaya aksetti. Ayna öyle güzeldi ki, ama sağır ve dilsizdi. Adına Ölüdeniz dediler. Cennetin dünyadaki hali Ölüdeniz.

Fethiye' de tatil, belki de tatil kelimesinden çok daha fazlası. Görmeyi ve yaşamayı hak ettiğiniz her şey Fethiye ve Fethiye Otellerinde sizi bekliyor.

Fethiye Gezilecek Yerler

Kelebekler Vadisi

Babadağ’ ın eteklerinde olan Kelebekler Vadisi, 1. derece doğal sit alanı ilan edilmiştir. Burada bulunan 70 farklı çeşit kelebek türünün olması nedeni ile bölgeye Kelebekler Vadisi denilmiştir. Vadinin tam ortasında bulunan şelalede ise kelebeklerin yuvaları bulunmaktadır. Özellikle Kaplan kelebeklerini fazlası ile göreceğiniz bu yerde şelalenin sesi ve de bölgenin akustik yapısı sizi dinlendirecek ve de rahatlatacaktır. Bu sebeplerle Fethiye Gezilecek Görülecek Yerler listenizde kesinlikle Kelebekler Vadisi bulunmalıdır.

Göcek

Yüksek sosyetenin gözbebeği Göcek. Doğası ve turkuaz renkli sularıyla ayrılmak istemeyeceğiniz bu saklı cennette olmak size huzurlu ve harika bir tatilin kapılarını açacaktır. Yat turları da yapılan Göcek’ te her koyunda farklı güzellikleri keşfedecek, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Bu koylardan en ünlüsü olan Kleopatra Koyu, Mısır döneminde Kleopatra’ nın yıkanmak için geldiği yerin adıdır.

Bu yerin bir diğer adıysa yörede hamam olarak bilinmektedir. Ayten Koyu ise harika bir çam kokusu eşliğinde isterseniz karadan isterseniz de denizden ulaşabileceğiniz harika bir manzaraya sahip bir koydur. Çevresi sakin ve ince kumlu plajı ile dikkat çeken Sarsala Koyunda ise berrak sularında balıklarla yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Saklıkent

Kaçan koyununu yakalamaya çalışan bir çoban tarafından bulunan Saklıkent Kanyonu, 18 km uzunluğunda 12.390 hektar genişliğinde bir alanı kapsamaktadır. Saklıkent Milli Parkı olarak adlandırılan kanyonun giriş kısmında şiddetli akan bir çay bulunmaktadır. Suyun içerisinden geçerek kanyonun diğer tarafına ulaşarak gizli güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz.

Ölüdeniz

2006 yılında Dünya’ nın en güzel kumsalı seçilen Ölüdeniz, mavi ile yeşil rengi karışımı olan denizi ve 3 km uzunluğunda beyaz kum plajı ile birçok tatilcinin gözde yerlerinden biridir.

12 Adalar

Fethiye’ de tatilde akla gelen ilk yapılacak tekne turu olmakla birlikte bunlardan 12 ada turları en çok tercih edilen turlar arasında bulunmaktadır. Bölgedeki balıkçıların Karanlık İçi dediği 12 ada bölgesinde yapacağınız bu mavi turda ara verilen koylarda birbirinden farklı türde balık çeşidini görebilir, rengârenk balıkların arasında yüzebilirsiniz.

Dalyan

Marmaris ve Fethiye’ nin tam ortasında bulunan Dalyan’ da yaşam kısa bir süreye önce tekne üzerinde olup çoğu yere teknelerle gidiliyordu. Turistik amaçlı geziler için bölgede tekne turları Dalyan’ nın olmazsa olmazı diyebiliriz.

İztuzu Plajı

Avrupa’ nın en iyi plajları arasına girmiş olup, caretta carettaların yumurtalarını bıraktığı yer olarak bilinir. Kaplumbağa Plajı (Turtle Beach) olarak da anılan plaj yaklaşık 5,5 km uzunluğundadır.

Kaunos Antik Kenti

Antik bir şehir olmasının yanında büyük bir mezarlıkta kentin içinde bulunmaktadır. Manzaraya doğru kayaların içi oyulmuş biçimde harika bir görsel şölen oluşturan Kral mezarları ise bunlardan birkaçıdır. Bu mezarları ise etrafının yüksek ve engebeli oluşundan dolayı Dalyan’ da çıktığınız tekne turunda görebilirsiniz.

Ekincik

Alabildiğine yeşil bir yol içinden nehrin üzerinden tekne ile geçerken huzuru bulabileceğiniz yerin ta kendisi diyebiliriz. Arada mola verdiğiniz yerler de ise bölgenin meşhur yemeklerinden mavi yengeci tatmanızı öneririz.

Dalyan Çamur Banyosu

Hayatınızda hiç çamur banyosu yaptınız mı? Yapmadıysanız bunu Dalyan’ a 4 km uzaklıktaki Dalyan Çamur Banyosunda yapabilirsiniz. Çamurların içerisinde 39 derece termal su ve kükürt, florür gibi radyoaktif gazlar romatizma, böbrek, kas ağrıları, sinirsel hastalıklar gibi birçok iyileştirici etkiye de sahiptir.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.