;
Bingöl Otelleri

BİNGÖL OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Binkap Termal Hotel
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Binkap Termal Hotel
Binkap Termal Hotel
Bingöl-Merkez
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Bingöl Otelleri

Bingöl Bölgesi

Mağaraları, tarihi kaleleri, kaplıcaları olan Bingöl’ ü gezmeye ne dersiniz?

Havaalanı olan şehre ulaşım oldukça rahat olmaktadır. Uzun bir tarihi geçmişe sahip Bingöl kültür turizmi için ideal olmakta ve çevresinde birçok eskiye ait kale ve tarihi eser bulundurmaktadır.

Merkez de ve çevresinde konaklama yapabileceğiniz birçok otel bulunmakta olup iş seyahatleriniz için de düşünebileceğiniz toplantı salonları mevcut Bingöl Otellerini öneririz.

Bingöl Gezilecek Yerler

Yüzen Ada

3 dağ ortasında kalan krater gölünün üzerinde hareket halinde 3 ada bulunmaktadır. Adalar sürekli hareket halinde olduğundan dolayı buraya yüzen ada denilmiştir. Bu doğa harikasını görmeden buradan ayrılmamanızı öneririz.

Kös Termal Turizm

Merkeze 18 km uzaklıkta bulunan termalin 47 C su sıcaklığı ile romatizma, kalp ve kan dolaşımı gibi hastalıklara iyi geldiği bilinmektedir.

Kolaçtı  Kayak Merkezi

Merkeze 25 km uzaklıkta olan kayak merkezinde kayak, snowboard yapabilirsiniz. Restoranı da bulunan kayak merkezinde yiyecek içecek ihtiyaçlarınızı da giderebilirsiniz.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.