;
Isparta Otelleri

ISPARTA OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Akkoç Otel
Akkoç otel Isparta`da bulunan ve toplam oda sayısı 26, Yatak kapasitesi 47, Standart oda sayısı 26. Bu otelde online rez ... devamı
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Sirene Davras Mountain Resort
Sirene Davras Mountain Resort
Isparta-Merkez
İNCELE
İyaşpark Hotel Isparta
İyaşpark Hotel Isparta
Isparta-Merkez
İNCELE
Barida Hotels
Barida Hotels
Isparta-Merkez
İNCELE
Akkoç Otel
Akkoç Otel
Isparta-Merkez
İNCELE
İsperia Davraz Hotel
İsperia Davraz Hotel
Isparta-Merkez
İNCELE
Toplam 5 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Isparta Otelleri

Isparta Bölgesi

Her mevsim başka güzel doğasıyla, gül kokulu havasıyla yaşanacak şehir güller diyarı Isparta!

Göller yöresinde bulunan Isparta çevresinde gezilebilir alanı oldukça fazla bir destinasyon olmasından dolayı yaz kış tatil için uygun bir bölgedir. Kışın Davraz dağında kayak yapabilirken, yazın ise Eğirdir gölünde tatilinizi yapabilirsiniz.

Geniş bir yemek kültürüne sahip bölge biraz Ege’ den biraz da Akdeniz’ den lezzetler almıştır. Şehir de halı dokuma ve kilim oldukça gelişmiş olup ülkenin en iyi halılarını burada görebilirsiniz.

Birçok festival olan şehirde bunlardan en ünlüsü Gül Festivalidir. Genellikle Haziran’ın ikinci haftası düzenlenen şenliklerle dolu festival döneminde burada bulunmanızı öneririz.

Konaklama açısından her türlü ihtiyaca cevap verebilecek uygun fiyatlı oteller bulunmaktadır. Erken rezervasyon döneminde sayfamızı inceleyin çok daha uygun fiyatlara tatil fırsatlarını yakalayın!

Isparta Gezilecek Yerler

Davraz Kayak Merkezi

Merkeze 26 km uzaklıkta bulunan kayak merkezi, son yılların gözde turizm alanlarından biridir. Konaklama açısından da rahatlık sağlayacak uygun kayak otelleri olup her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır. Günübirlik gezi şeklinde gelirseniz eğer kayak takımlarını burada kiralayarak temin edebilirsiniz. Kayak yaparken bir yandan da Eğirdir gölünün muhteşem manzarasını izleyebilir, telefereğin de ise tüm Isparta’yı ayaklarınızın altında hissedebilirsiniz.

Eğirdir Gölü

Türkiye’nin 4. büyük gölü olan Eğirdir Gölü, üzerinde Eğirdir ilçesinin 2 ayrı bölümden oluşan yarımadasını bulundurur. Biri Can ada diğeri ise Yeşil ada olup suların azalması ile günümüzde adalar birbirine bağlanmıştır. Can adada yapılaşma olmamakla birlikte piknik yerleri ve yürüyüş alanları bulunmaktadır. Yeşil ada da ise otel ve pansiyonları başta olmak üzere balık lokantaları bulunmaktadır. Eski Rum ahşap evleri ve dar sokaklarında yürüyüş yapabilir, tarihi eserlerden Ayastefanos Kilisesini gezebilirsiniz.

Gölcük

Bir krater gölü olan Gölcük Gölü, kızılçam, karaçam, sedir, meşe gibi ağaçlarla çevrili bir tabiat parkıdır. Oksijen dolu bu yerde yürüyüş yapmanızı tavsiye ederiz.

St Paul Yürüyüş Yolu

Türkiye’ nin en uzun 2. yürüyüş alanı olan St Paul yürüyüş yolunun 300 km si Isparta’dan geçmektedir.

Pınargözü Mağarası

Türkiye’nin en büyük mağarası Pınargözü mağarası olup, dünyada ki en derin ve en büyük mağaralar arasındadır. İlginç bir özelliği olan mağara girişi kapatılmış durumda sebebi ise tek başına girildiğinde kaybolma riski oluşmasıdır.

Men Tapınağı

Ay Tanrısı Men adına inşa edilen tapınak, tanrı adına şehirleşmiş tek yerleşim alanıdır.

Antiocheia Antik Kenti

M.Ö. 281 - 261 yılları arasında kurulmuş antik kent içerisinde dev bir antik tiyatro ve çevresini çeviren heybetli surlar bulunmaktadır. Antik kent geniş bir alanı kapsadığından dolayı geziniz de aracınızla olmanızı tavsiye ederiz.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.