Günlüklü-Koyu Otelleri

GÜNLÜKLÜ-KOYU OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
The Bay Beach Club
The Bay Beach Club
Fethiye
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Günlüklü Koyu Bölgesi

Gündoğumun da ve batımında hoş kokular bırakan Dünya da nadir bulunan günlük ağaçları ile çevrili Günlüklü Koyu, adını da buradaki ağaçlardan almıştır.

Günlüklü ağaçları Dünya da bu bölgeden sonra yalnızca California da olduğu bilinmektedir. Günümüzde ise bu ağaçlar ilaç ve parfüm yapımında kullanılmaktadır. Merkeze 17 km mesafesi bulunup, günübirlik ziyaretler için de oldukça uygundur. Tekne turlarının uğrak yeri olan Günlüklü Koyu, dalış için ise harika bir seçenektir.

Trekking tutkunları, orman içerisinde günlük ağaçlarının mis gibi kokusu içinde yürümek isteyenler gündoğumu ve de batımı saatlerine denk gelecek şekilde yürüyebilirler.

Uzun plajları ile her yıl birçok yerli yabancı turisti kendine çeken bölgede tatil için birçok seçenek bulunmaktadır. Sizin de bu nadide yerin gezilip görülmesi gerekenler listeniz de seçenekler arasında bulunasını umarız.

Günlüklü Koyu Gezilecek Yerler

Katrancı Plajı

Çam ve okaliptüs ağaçları ile çevrili tabiat parkının içerisinde bulunan plaj görülmeye değer yerlerdendir. Birçok su aktivitesi de bulunmakla birlikte banana, jet ski ve kano gibi su sporları ile de vakit geçirebilirsiniz. Sığ bir denize sahip olan plaj güvenli bir bölgede yer almaktadır.

Günlüklü Plajı

500 metre uzun sahili ve ince kumu ile tatilcilerin gözdesi Günlüklü Plajı, sığ denizi ile çocuklu ailelerin de ilk tercihleri arasında bulunmaktadır.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.