Yalı-Çiftlik Otelleri

YALI-ÇİFTLİK OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Hapimag Resort Sea Garden
 
%5
İNDİRİM
+6
TAKSİT
770.00
731,50
Ultra Herşey Dahil
İNCELE
Kempinski Hotel Barboros Bay
Ultra lüks tatilin Bodrum'daki adresi Kempinski Barbaros Bay Bodrum, özel bir koyda yüksek kalitede hizmet vermesinin ya ... devamı
 
+6
TAKSİT
Latanya Beach Resort
Latanya Beach Resort,yalı çiftlik mevkiinde Bodrum Havalimanı’na 40 km, Bodrum Merkez’e 16 km. uzaklıkta, denize sıfır k ... devamı
 
+6
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Hapimag Resort Sea Garden
Hapimag Resort Sea Garden
Bodrum
Ultra Herşey Dahil 770.00 %5 731.50 İNCELE
Bodrum Park Hotel
Bodrum Park Hotel
Bodrum
İNCELE
İpek Garden Palace Boutique Hotel
İpek Garden Palace Boutique Hotel
Bodrum
İNCELE
Kempinski Hotel Barboros Bay
Kempinski Hotel Barboros Bay
Bodrum
İNCELE
Latanya Beach Resort
Latanya Beach Resort
Bodrum
İNCELE
Toplam 5 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Yalıçiftlik Otelleri

Yalıçiftlik Bölgesi

Bodrum' daki huzurun ta kendisidir YalıçiftlikBodrum‘ a gelip hareketli yaşamından bir süre de olsa ayrılmak isteyenlerin yeridir.

Çam ağaçları ile çevrili büyüleyici bir doğa düşünün, önünde masmavi durgun bir deniz ve harika plajlar yalnızca Bodrum merkeze 8 km mesafede bu güzelliklerle buluşabilme şansınız var. Bunun için Yalıçiftlik çevresindeki her bütçeye uygun oteller tatil fırsatları ile sizleri bekliyor.

Yalıçiflik Gezilecek Yerler

Çiftlikköy

Mandalina ve limon ağaçları arasında minik taş evleri ile sizi karşılayan Çiftlikköy, doğa yürüyüşlerinizin vazgeçilmezi olacaktır. Ormanların içinde çam kovanlarını sık sık göreceğiniz bu doğa harikası yerde incirlerini de tatmadan dönmemenizi öneririz.

Tekne Turları

Çevrede ki koylara günlük turlar düzenlenmektedir. Birbirinden güzel bu doğa harikası yerlerde duran tekne turlarında gezi günlüğünüze bunları da ekleyebilirisiniz.

Kızılağaç

Adını bölgedeki kızılçam ağaçlarından alan Kızılağaç, Bodrum‘ a yalnızca 3 km mesafededir. Ormanın içerisinde kalan tekli ya da 2 katlı köy evleri çam ağaçları içerisinde şirin bir köy olan Kızılağaç, kahvaltı için seçilebilecek en iyi yer diyebiliriz. Ayrıca pazar günleri kurulan pazarında becerikli köy kadınlarının böreklerinden sarmalarına kadar birçok el emeği yemeklerinden de tadabilirsiniz.

Syangela Kalıntıları

MÖ 2000 yıl önce kurulan bu antik kent bir Leleg kentidir. Bodrum’ a 10 km mesafesi olan antik kent günümüz de Alazeytin mahallesinin üzerindeki bir tepede bulunur. Mahalleden antik kente 20 dakikalık bir yürüyüş yolu ile çıkılabilir. Bu çıkalan yola ise Hellenistik dönemde “Tanrıça Geçidi” denmektedir. Tepeye ulaştığınızda ise Gökova Körfezi ve Orak Adasını görebileceğiniz harika bir manzara ile karşılaşacaksınız.

Karaada

Tekne turları ulaşabileceğiniz Karaada, çamur banyosu ile oldukça meşhurdur. Mağarada bulunan çamurun içinde kükürtlü su birçok hastalığa iyi gelirken vücudunuzu da dinlenmiş ve de yenilenmiş hissedeceksiniz.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.