Akyarlar Otelleri

AKYARLAR OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Charm Beach Hotel
 
%10
İNDİRİM
+6
TAKSİT
260.00
234,00
Herşey Dahil
İNCELE
Simin Hotel
Bodrum Akyarlar koyunda bulunan Simin otel,denize sıfır mesafededir ve kendine ait özel plajı bulunmaktadır. Heyşey dahi ... devamı
 
+6
TAKSİT
Kefaluka Resort
 
+6
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Charm Beach Hotel
Charm Beach Hotel
Bodrum
Herşey Dahil 260.00 %10 234.00 İNCELE
Simin Hotel
Simin Hotel
Bodrum
İNCELE
La Brezza Suite & Hotel
La Brezza Suite & Hotel
Bodrum
İNCELE
Castello Di Akyarlar Hotel
Castello Di Akyarlar Hotel
Bodrum
İNCELE
Kefaluka Resort
Kefaluka Resort
Bodrum
İNCELE
Toplam 5 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Akyarlar Otelleri

Akyarlar Bölgesi

Rüzgârların kesiştiği yer yani Kefaluka, günümüz ismiyle Akyarlar

Eskiden bir Rum beldesi olan Akyarlar, halkın balıkçılıkla geçindiği bir yermiş. Günümüzde ise balıkçı teknelerinin yerini tekne turları almıştır. Akyarlar, muhteşem doğası ve pırıl pırıl deniziyle turizmin önde gelen yerleri arasındadır. Doğal yapısı bozulmamış bu bölgenin kendine has birçok özelliğini halen daha görmek mümkün.

Bodrum merkeze 20 km uzaklıkta olan bölge çevresinde ki oteller ile tatil severlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Denizi sörf yapmaya müsait olan Akyarlar da sörf tutkunlarının da zamanla uğrak yeri haline gelmiştir. Çarşısında sahil boyu uzanan balık lokantaları ve ünlü çiğ börek dükkânları ise buradan ayrılamamanız için en güzel sebeplerden olsa gerek.

Akyarlar Gezilecek Yerler

Hüseyin Burnu Feneri

1931 yılında Fransızlar tarafından yapılan fener halen daha eski mimarisini korumakta ve de Kos adasına en yakın noktada bulunmaktadır. Bir yanında restoran bulunan fenerin, diğer yanında ise Kum hamamı adında bir sahili vardır. Windsurf tutkunlarının sürekli geldiği plaj, sörf için en uygun bölgedir.

Karaincir Plajı

Akyarlar’ ın en gözde plajı olan Karaincir plajı, denizi diğer bölgelere göre sıcak, temiz ve de durgun sahili ise kumdan olup size harika bir atmosfer sunmaktadır.

Aspat Plajı

Akyarlar’ ın ünlü plajlarından olan Aspat plajı, etrafındaki restoran ve cafe hizmetleri eşsiz denizi ile birlikte sizin hoş vakitler geçirmenizi sağlayacaktır.

Tekne Turları

Çevresinde birbirinden güzel koylar bulunan bölgede günlük tekne turlarına katılabilirsiniz.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.