Yatlimanı-Karşısı Otelleri

YATLİMANI-KARŞISI OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Marina Hotel & Suites
Marina Hotel, Kuşadası'nda deniz manzaralı büyük havuzu, lezzetli yemekleriyle sizleri bekliyor. Açık havuz, çocuk bölüm ... devamı
 
%30
İNDİRİM
+9
TAKSİT
77.00
53,90
Oda Kahvaltı
İNCELE
Hotel Sözer
 
%15
İNDİRİM
+9
TAKSİT
61.47
52,25
Oda Kahvaltı
İNCELE
Suhan Seaport Hotel
Kuşadası Merkeze ve yat limanına sadece yürüyüş mesafesinde bulunan Suhan Seaport Hotel konumu ile ö ... devamı
 
%15
İNDİRİM
+9
TAKSİT
94.71
80,50
Yarım Pansiyon
İNCELE
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Marina Hotel & Suites
Marina Hotel & Suites
Kuşadası
Oda Kahvaltı 77.00 %30 53.90 İNCELE
Hotel Sözer
Hotel Sözer
Kuşadası
Oda Kahvaltı 61.47 %15 52.25 İNCELE
Suhan Seaport Hotel
Suhan Seaport Hotel
Kuşadası
Yarım Pansiyon 94.71 %15 80.50 İNCELE
Toplam 3 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Yatlimanı Karşısı Bölgesi

Kuşadası Merkez’ de tam Yatlimanı Karşısında unutulmaz bir tatil geçirmek mi istiyorsunuz o zaman mükemmel bir tatile hazır olun!

Tüm ihtişamı ile körfez sahillerini çevreleyen Kuşadası şahane bir liman kentidir. Bu şirin kent harikulade limanı ve marinası sayesinde alışveriş ve konaklama bölgesidir. 350 yat kapasiteli yat limanı ve yat limanına yanaşan turist gemileri ile popüler bir tatil beldesi haline gelmiştir. 2 adet iskelesi olan marina Türkiye’nin en önemli ikinci deniz kapısı olmaktadır.

Yunan adaları olan Sisam’a yaz aylarında her gün yolcu seferi yapmaktadır. Ayrıca mavi bir yolculuk yapmak isteyen misafirlerine Kuşadası çevresinde ki koylara tekne turları yapıp serin ve masmavi sularla buluşma imkânı sunuyor.

Tarihi ve doğal güzelliklere yakın olan bölge Efes’ e, Meryem Ana Evi’ ne ve dünyanın 7. Harikası olan Artemis Tapınağı’na yakın konumlanmaktadır.

Yemyeşil doğaya ve kum plajlara sahip olan Kuşadası Yatlimanı-Karşısı, genellikle 4 veya 5 yıldız otellere sahip olmaktadır. Bir tatilden daha fazlasını sunan Kuşadası Yatlimanı-Karşısı otellerinde muhteşem bir tatil sizleri bekliyor.

Yatlimanı - Karşısı Ulaşım Mesafeleri

Kuşadası Yatlimanı - Karşısı' nın, Kuşadası Merkeze mesafesi yaklaşık 2km, ortalama 1 dakikadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Mesafe ise 65km, ortalama 62 dakika mesafede konumlanmaktadır.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.