Uzunyalı Otelleri

UZUNYALI OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Yunus Hotel Marmaris
Yunus Hotel Marmaris
Marmaris
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Uzunyalı Bölgesi

Tatil de dinlenirken bir yandan da eğlenebileceğiniz yerlerdendir Uzunyalı.

Marmaris merkezin yan komşusu olan bölge merkeze yakınlığı ile dikkat çekmektedir. İlk olarak sahil boyunca dizilmiş ünlü plajları sizi karşılar. Bölgede konaklama sorunu yaşamayacağınız ve her bütçeye hitap eden birçok otel bulunmaktadır.

Her yıl akın akın yerli ve yabancı turistin geldiği Uzunyalı’ nın gezilip görülecek yerler listeniz de olmasını umarız.

Uzunyalı Gezilecek Yerler

Plajları

Marmaris de denize girmek denilince ilk akla gelen yerlerdendir Uzunyalı plajları. 10 km uzunluğundaki kumsalları ve tertemiz denizi ile rahatlıkla girebileceğiniz plajlara sahiptir. Ayrıca sahil boyu restoran ve cafeler bolca bulunmakta olup denize karşı yemek yiyebilir, akşam ve sabah yürüyüşleri içinde sahil boyu deniz kenarında yürüyüş yapabilirsiniz.

Gece Hayatı

Marmaris merkeze yakın konumda olmasından dolayı ünlü barlar sokağına rahat ulaşımı burada da gece hayatını canlı kılan faktörlerden olmuştur. Sabah 5 e kadar merkeze dolmuşlar çalışmakta olup Marmaris’ in en ünlü gece klüpleri ile eğlenceye doyamayacaksınız.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.