;
Sakarya Şehir Otelleri

SAKARYA ŞEHİR OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Kuzuluk Termal Hotel
 
+12
TAKSİT
NG Sapanca Wellness & Convention
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Kuzuluk Termal Hotel
Kuzuluk Termal Hotel
Akyazi
İNCELE
NG Sapanca Wellness & Convention
NG Sapanca Wellness & Convention
Sapanca
İNCELE
Toplam 2 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Sakarya Otelleri

Sakarya Bölgesi

Yemyeşil bir doğa içerisinde sakin bir tatil arayanların adresidir, Sakarya.

Butik otel işletme tarzı şık, konforlu otelleri ve harika bir manzara ile karşılaşınca ortaya çıkan tabloya siz de bayılacaksınız. Yalnızca butik otel değil farklı konsept oteller ile de tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Termal suları ve doğası ile öne çıkan günden güne turizm yönünden gelişen şehir merkezi ve ilçeleri her yıl yerli ve yabancı birçok turisti ağırlamaktadır. Özellikle hafta sonu kaçamağı olarak tercih edenlerin sayısı da oldukça fazladır.

Merkezin de bulunan Çark Caddesi yan yana dizili alışveriş dükkânları, restoranları ile her daim canlı ve şehrin en işlek caddesidir. Çevresinde de turistik ilçeler olup bunların başında Sapanca gelmektedir. Ayrıca Karasu, Erenler ve Akyazı da gözde tatil yerleri arasında bulunmaktadır.

Sakarya da tatil planlıyorsanız sayfamızda Sakarya Otelleri bölümünde birçok seçenek olup, uygun fiyatlı otellerimize rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sakarya Gezilecek Yerler

Acarlar Langozu

Karasu ilçesine 26 km, şehir merkezine ise 50 km olan Acarlar Longozu Dünyada ki en büyük 2. Longozu’ dur. (Longoz, su içine batmış orman anlamındadır.) Burada birçok balık türü olup, 1562 hektarlık geniş bir alan da bulunmaktadır. Bizden tavsiye burayı gezmeye gitmeden fotoğraf makinanızı yanınıza almayı unutmayın.

Sapanca Gölü

Çevresi oldukça sakin ve sessiz olan gölün, kalabalıktan uzaklaşmak isteyenler için ideal olduğu söylenebilir. 16 km uzunluğunda olan gölün çevresinde restoran ve kafeler de dinlenme alanları da mevcuttur.

Sakarya Nehri

Ülkemizin 3. büyük nehri olan Sakarya Nehri, 824 km uzunluğunda ve çevresi ormanlar ile çevrilidir. Bu harika manzaraya şahit olmanızı, günübirlik de olsa gitmenizi tavsiye ederiz.

Sapanca İstanbuldere

Dere kenarı alabildiğine yürüyüş alanı olup, kestane ve kayın ağaçları ile çevrili muhteşem bir doğa içinde yürümek ister miydiniz? O halde burası tam da size göre diyebiliriz. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında gitmenizi tavsiye ettiğimiz İstanbuldere Sapanca’ya yalnızca 10 km uzaklıktadır. Çevresinde piknik alanları ve restoran bulunmakta günübirlik gezileriniz için düşünebileceğiniz bir mekân olmaktadır.

Saklıgöl

Şehir merkezine 15 km uzaklıkta olan suni bir göldür.540 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olup, çevresinde göl manzarasına karşı kafe ve restoranlar bulunmaktadır. Piknik yapmak isteyenler için ise özel bir alan oluşturulmuştur.

Karagöl Yaylası

567 hektar oldukça geniş bir alanda yemyeşil bir alandır, Karagöl Yaylası. Yağmur yağdığı zaman yayladaki çukurların su ile dolması göl gibi görünmesine sebebiyet vermiş ve bu sebepten halk buraya Karagöl Yaylası ismini vermiştir. Çevresinde ahşap evler olup, her Cuma burada Pazar kurulmakta ve de şenlikler düzenlenmektedir.

Tatilvitrini.com ile tüm Türkiye'de ki Şehir Otellerine rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz. Tüm Türkiye'de 2000 i aşkın otel seçeneği ve birbiinden uygun kart kampanyaları ile bütçenizi zorlamadan en uygun tatil yapma şansı sağlıyoruz.