Payallar Otelleri

PAYALLAR OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Al Bahir Deluxe Resort
 
+6
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Club Sun Heaven Hotel
Club Sun Heaven Hotel
Alanya
İNCELE
Al Bahir Deluxe Resort
Al Bahir Deluxe Resort
Alanya
İNCELE
Toplam 2 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Payallar Otelleri

Payallar Bölgesi

Bir üçleme düşünün bu denli kulağa hoş gelen. Deniz, kum, güneş…

Türkiye' nin en önemli turizm merkezleri arasında yer alan Alanya’ ya bağlı olan Payallar tatilinizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz en iyi tatil rotalardan biridir.

Selçuklulara ve daha çok birçok medeniyete ev sahipliği yapan bölge tarihi ve eşsiz doğal güzellikleri ile gelen misafirlerini büyülemektedir.

Masmavi denizi ve kum plajları ile adeta bir cenneti andıran Payallar, genellikle 4 veya 5 yıldız otellere sahip olmaktadır. Bir tatilden istediğinizin daha fazlasını sunan Payallar Otellerinde muhteşem bir tatil sizleri bekliyor.

Payallar’ da Neler Yapılar

Ayrıca merkeze yakın olan bölgede birçok aktivite seçeneği bulabilirsiniz. Bölgede yaygın olarak yapılan rafting, doğa yürüyüşü, yamaç paraşütü, jeep safari ve zirve tırmanışları ile adrenalin dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

Payallar Ulaşım Mesafeleri

Payallar’ın, Alanya Merkeze mesafesi yaklaşık 15km, ortalama 12dakikadır. Antalya Havalimanı’na ise 110 km, ortalama 107 dakika mesafede konumlanmaktadır.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.