Marmaris-Hisarönü Otelleri

MARMARİS-HİSARÖNÜ OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
D Maris Bay
D Maris Bay
Marmaris
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Marmaris Hisarönü Bölgesi

Çam ve okaliptüs ağaçları ile çevrili cam gibi bir deniz, kiremit rengi kumsallar ve mis gibi bir hava da tatil yapmak istemez miydiniz? Bunun için çok uzaklara gitmenize gerek yok Hisarönü’ ne gitmeniz yeterli.

Marmaris’ e 20 km uzaklıkta olan Hisarönü, günübirlik gezileriniz için de ideal olacaktır. Tatil için denize yakın konumda olan otellerinden faydalanabilir birçok seçenek bulunan konaklama tiplerinden kendinize uygun olan tatil türünü seçebilirsiniz. Özellikle erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmamanızı ve de bu özel yerin gezilip görülmesi gereken yerler listenizin üst sıralarında olmasını dileriz.

Sevdiklerinize buradan ayrılmadan çarşısına uğrayıp bir iki hatıra eşya alabilirsiniz. Kendiniz için ise organik ürünler satılan marketlerden yöreye ait gıdalar sizin için oldukça faydalı olacaktır. Yörenin en meşhur yiyeceği olan Çam balını ise denemeden buradan gitmemenizi umarız.

Marmaris Hisarönü Gezilecek Yerler

İnbükü Koyu

Diğer adı Emel Sayın Koyu olan İnbükü Koy’ u bölgenin gözde koylarından olup her yıl yerli ve yabancı birçok turisti buraya çekmektedir. Burada dağın içinden gelen doğal kaynak suyunu içebilir, trekking alanlarında yürüyüp temiz denizinde yüzebilirsiniz.

Dirsekbükü Koyu

Dibi kum olan koyun temiz ve berrak bir denizi vardır. Kafa dinlemek isteyenler için sessiz ve sakin yapıda olan koyun manzarası ise görülmeye değerdir.

Hisarönü Koyu

Yaz sıcaklarında Marmaris’ in sıcağından uzaklaşmak isteyenler için Hisarönü Koyu hafif bir esinti ile nemsiz havası size iyi gelecektir. Yürüyüş tutkunları için birçok trekking alanları mevcut olup, günübirlik gezileriniz için de ideal olacaktır.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.