Kumlubük Otelleri

KUMLUBÜK OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Verano Hotel
Verano Hotel, Marmaris Kumlubük' de, yemyeşil bir doğada, tertemiz doğası ve mavi bayraklı plajıyla size huzur dolu bir ... devamı
 
+6
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Verano Hotel
Verano Hotel
Marmaris
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Kumlubük Bölgesi

Yıllar geçtikçe bizim gibi yaşadığımız yerler de değişir ya işte Kumlubük değişmeyenlerden…

Nadir görülen yerlerden olan bölge de fazla sayıda otel olmamakla birlikte olan oteller de buradaki doğaya zarar vermeden yapılandırılmıştır. Doğal güzelliklerinin ortasında sessiz ve sakinlik arayanların adresidir. Kuş sesleri eşliğinde uyanabilir, bölge tatları başta olmak üzere çam kokusu eşliğinde muhteşem bir kahvaltı yapabilirsiniz.

Çevresinde tatil için çok fazla seçenek olmayan bu yerde her bütçeye uygun otel bulmak mümkündür. Gezilip görülecekler listenize ekleyeceğinizi düşündüğümüz bu yere her yıl birçok yerli ve yabancı turist gelmektedir. Yalnızca ülkemizde değil ünü ülke sınırlarını aşmış bu doğa güzelliğine uğramadan geçmemenizi öneririz.

Kumlubük Gezilecek Yerler

Kumlubük Koyu

Temiz ve berrak bir denize sahip olan koy denize girilebilecek nadide yerlerdendir. Çevresindeki çam ağaçları ve zakkumların kokusu içinizi ferahlatırken, manzarası ise aklınızdan hiç çıkmayan bir anı olarak kalacaktır.

Turunç Koyu

Kumlubük’ e yakın mesafe de bulunan Turunç Koyu günü birlik gezileriniz için harika bir seçim olacaktır. Kumlubük’ ten devamlı minibüslerin olduğu Turunç’a ulaşım da bir o kadar rahat olmaktadır.

Doğa Sporları

Su sporları merkezi olan koyda ringa ve jet ski gibi birçok aktivite ile vakit geçirebilirsiniz. Yalnızca su sporları değil doğa yürüyüşleri de yapılan koyun etrafında çam ağaçları içerisinde yürüyebilir bir yandan da ağaçtan ağaca atlayan sincapları izleyebilirsiniz.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.