Finike Erken Rezervasyon Otelleri

FİNİKE ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat

Finike Otelleri

Finike Bölgesi

M.Ö. 6. yüzyılda Fenikeliler tarafından bir liman kenti olarak kurulan Finike, günümüzde Antalya’ nın önemli turizm bölgelerinden biridir. Eski adı Phoenicus olan Finike, tarihi boyunca denizcilikle uğraşan Fenikeliler için önemli bir liman olmuştur.

Teke Yarımadası' nda bulunan Finike, konumu itibariyle birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde 4 kasabası ve 14 köyü bulunan ilçenin nüfusu ise 40.000 civarındadır. Türkiye’ nin en büyük portakal festivaline ev sahipliği yapan ilçede, cana yakın Akdeniz insanı misafirperverliğini direkt hissedeceksiniz. Bize göre Finike, Antalya tatil seçenekleriniz arasında kesinlikle yer almalıdır.

Finike Gezilecek Yerler

Suluin Mağarası

Bölge halkı tarafından İncirli Mağarası olarak adlandırılan Suluin Mağarası, Finike’ nin merkezine 1 km mesafede bulunmaktadır. Asya Kıtası’ nda bilinen en derin mağara olarak anılan ve 80 metrelik giriş ağzı bulunan Suluin Mağarası, bir dalış ekibinin 122 metreye kadar inmiş ama mağaranın sonuna ulaşamamış olmasıyla meşhurdur.

Gökbük Kanyonu

Finike Gezilecek Görülecek Yerler listesinde öne çıkan bir diğer yer Gökbük Kanyonu’ dur. Milyonlarca yılda oluştuğu düşünülen kanyon, 300 metre derinliğe, yaklaşık 4 km uzunluğa sahiptir. Nesli tükenmekte olan hayvan ve bitki türlerine ev sahipliği yapan kanyonda suların içinde yapacağınız yürüyüş ile kendinizi bambaşka bir yerde hissedecek, doğanın ihtişamına hayran kalacaksınız.

Finike Ulaşım Mesafeleri

Finike, Antalya Merkeze yaklaşık 116 km olup, ortalama 1 saat 45 dakikadır. Antalya Havalimanına ise 126 km ortalama 1 saat 54 dakika mesafededir.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.