Denizkaya-Mevkii Otelleri

DENİZKAYA-MEVKİİ OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Lykia World Antalya
Lykia World Antalya
Belek
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Denizkaya Mevkii

Denizkaya diğer adıyla Perge, Antalya' nın doğusunda, Belek sınırları içinde bulunan bir antik kenttir. Perge' de 12.000 seyirci kapasiteli tiyatro, 27.000 kişilik stadyum, şehir agorası ve tabanı mozaik kaplı dükkânlar bulunmaktadır.

Doğal zenginliklerinin, antik kentlerinin, masmavi denizinin, modern golf tesislerinin, Avrupa’ ya hizmet veren bölgesel tanıtım faaliyetleri ile dünyaya adını duyurmuş olan bu bölge Türkiye için önemli turizm yeri haline gelmiştir.

Tertemiz suları ve yeşilin tüm tonlarının buluştuğu Denizkaya Mevkii, Berrak sular ile serinleyebileceğiniz,  incecik kumlarında güneşlenebileceğiniz ve tarihi yerlere yakınlığı ile heyecan verici keşif noktasıdır. Hizmet kalitesi yüksek lüks otelleri ile adını büyük harflerle yazdıran Denizkaya Mevkii aynı zamanda golf turnuvalarıyla da ünlüdür.

Belek’ e yakın olan Denizkaya Mevkii’ de gezilecek yerler, tarihi mekânlar, yapılacak aktivitelerle dolu bir tatil için sizleri bekliyor. Doğanın kucağında, huzurlu ortamıyla sizi eğlenceli bir tatile çağırıyor.

Denizkaya Mevkii Gezilecek Yerler

Perge

Helenistik dönemden izler taşıyan Perge Antik Kenti, UNESCO Dünya Miras Listesi’ne önerilen noktalar arasındadır. Ülkemizin önemli antik yerleşim alanlarından biri olan Perge’de; sur duvarları,  stadyum, agora, sütunlu cadde ve Helenistik kapı görülmeye değer bir tarihe ve sağlamlığa sahip.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.