Dalaman Erken Rezervasyon Otelleri

DALAMAN ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat

Dalaman Otelleri

Dalaman Bölgesi

Yeşil ile mavinin buluştuğu huzur dolu bir tatil. Tarih kokan sokakları ve mis gibi havası ile Dalaman. Turkuaz renkli denizinde yüzebileceğiniz birçok koya ve plaja sahip bu yerde zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilir hatta geri almayı isteyebilirsiniz.

Muğla’ ya 85 km uzaklıkta olan Dalaman, havaalanına sahip olması sebebiyle ulaşımı rahat bir bölgedir. Gezilip görülecek yerler listenizde olması gereken ve konaklama açısından birçok seçenekleri de bulunmaktadır.

Tatilinizi zevke dönüştürecek bu cennet gibi yerde doğa yürüyüşlerinden raftinge kadar birçok aktivite ile hoş zamanlar geçirebilirsiniz.

Dalaman Gezilecek Yerler

Sarsıla Koyu

Çam ağaçlarının arasında pırıl pırıl bir deniz, sessiz ve sakin huzur dolu bir doğanın içinde sizi bu muhteşem koya davet eder. Denize girmek için Dalaman’ın en iyi noktası olduğunu söyleyebiliriz. Merkeze 12 km uzaklıkta olan koy karadan ve denizden ulaşılabildiği gibi deniz ulaşımı sizin için çok daha rahat olacaktır.

Telmessos Antik Kenti

Fethiye’ nin ilk yerleşim bölgesi olan antik kent özellikle kaya mezarları ile turistleri kendine çekmektedir. M.Ö. 4. yüzyılda uzanan Kaya Mezarları zamanın krallarının mezarları olmakla birlikte nehir üzerinden geçerken bile görsel bir şölen oluşturmaktadır. Antik tiyatro ve kentten kalan harabeler tarihi gezi yapmak isteyenler için vazgeçilmez olsa gerek.

Dalaman Çayı

Çam ormanlarının içinde yemyeşil bir vadinin arasından akan Dalaman Çayı rafting severlerin uğrak yerlerinden biridir. Doğası ve manzarası ile sizi büyüleyecek olan bu yere uğramadan geçmemenizi öneririz.

Sarıgerme Plajı

7 km uzunluğunda mavi bayraklı olan plaj ülkemizin en uzun plajlarından biridir. Sörf için ideal olan Sarıgerme Plajı size okyanusta yüzme hissi yaşatacaktır. Sahil boyu incecik kumların üstünde uzun yürüyüşlere çıkabilir, tertemiz sularında rahatlıkla yüzebilirsiniz.

Günlüklü Koyu

Koyun ismi bölgedeki günlük isimli ağaçlardan gelmektedir. İlaç ve parfüm yapımında önemli yere sahip olan ağaçlar gün doğumunda ve de batımında çevreye muhteşem bir koku yaymaktadırlar. Doğa ve denizin harika bir uyumunun olduğu bu yerde güzel kokular içinde olmanın tatiliniz için harika bir anı olarak kalacağını düşünüyoruz.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.