Çeşme-Merkez Yılbaşı Otelleri

ÇEŞME-MERKEZ YILBAŞI OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa
 
%15
İNDİRİM
+9
TAKSİT
97.94
83,25
Yarım Pansiyon
İNCELE
Altın Yunus Resort & Thermal Hotel
 
%10
İNDİRİM
+9
TAKSİT
130.00
117,00
Oda Kahvaltı
İNCELE
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa
Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa
Çeşme
Yarım Pansiyon 97.94 %15 83.25 İNCELE
Altın Yunus Resort & Thermal Hotel
Altın Yunus Resort & Thermal Hotel
Çeşme
Oda Kahvaltı 130.00 %10 117.00 İNCELE
Toplam 2 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Çeşme Merkez Otelleri

Çeşme Merkez Bölgesi

Bazı yerler anlatılmaz yaşanır derler ya işte Çeşme' de o yerlerden biri…

Denizkum - güneş üçlüsünü en güzel haliyle bir arada görebileceğiniz nadide yerlerdendir.

Çevresi ve merkezi gezmeye doyamayacağınız güzelliklerle dolu olsa da Çeşme merkez tatil için ilk tercihlerden olup çevresine göre daha yoğun geçmektedir. Yoğun geçmesi sebebiyle konaklama da sıkıntı yaşamamak adına Çeşme Merkez Otelleri için erken rezervasyonlardan faydalanmanızı öneririz.

Pırıl pırıl denizi ile sabahları başka durmak bilmeyen gece hayatı ile de akşamları bir başka olan Çeşme' de tatilinizin bitmesini istemeyeceksiniz.

Çeşme Merkez Gezilecek Yerler

Çeşme Kalesi

Eskiden bir liman kenti olan Çeşme de ticaret gemilerini korumak adına 2. Beyazıd tarafından yaptırılan Çeşme Kalesi 1508 yılından beri ihtişamını korumaktadır. Günümüz de festivallerin kutlandığı kalenin içinde bölgenin tarihi zenginlerinin sergilendiği bir müzede bulunmaktadır.

Çeşme Yat Limanları

Merkez de 150 yat kapasiteli Çeşme marina bulunup çevresinde ise Altınyunus ve Alaçatı limanları bulunmaktadır. Kuşadası-Çeşme Marina arası gelişmekte olup turizm açısından bölgeye katkı sağlamaktadırlar.

Kervansaray

1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılmıştır. Günümüz de ise içerisinde alışveriş merkezleri ve eğlence mekanları bulunmaktadır.

Eşek Adası

Eski adı Goni olan adanın günübirlik geziler için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Milli park olan bölge koruma alanı içerisinde olduğundan konaklama yapılmamaktadır. Eşeklerin yaşamlarına devam edebilmesi için adada tatlı su kuyusu bile bulunmaktadır.

Açıkhava Tiyatrosu

Özellikle yaz dönemlerinde konser, tiyatro gibi birçok aktiviteye ev sahipliği yapan Açıkhava tiyatrosu 5.000 kişi kapasitesi bulunmaktadır.

Çeşme Merkez’ de Neler Yenir

Bölgenin kendine has Sakızlı dondurmasını ve de sakızlı türk kahvesi tatmadan, hemen çarşıda bulunan ve özel mezelerle yapılan tavuk şinitzelden yemeden buradan ayrılmamanızı öneririz.

Çeşme Merkez Ulaşım Mesafeleri

İzmir, Çeşme arası yaklaşık 87 km olup ortalama 1 saattir.

Bütün bir yıl çalıştınız, yoruldunuz! Yorgunluğunuzu atmanın zamanı geldi. Bol eğlenceli bol müzikli ve sanatçılı yılbaşı otellerimiz ile unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor. Yılbaşı otellerimizde %50 ye varan indirimleri kaçırmayın.