;
Bolu Şehir Otelleri

BOLU ŞEHİR OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Koru Hotel
 
+12
TAKSİT
Gazelle Resort & Spa Hotel
 
%20
İNDİRİM
+12
TAKSİT
2,475.20
1.980,16
Yarım Pansiyon
İNCELE
Narven Termal Kasaba
 
%20
İNDİRİM
+12
TAKSİT
2,305.63
1.844,50
Yarım Pansiyon
İNCELE
Karpalas City Hotel & Spa
 
+12
TAKSİT
1943 Tarihi Emniyet Otel
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Koru Hotel
Koru Hotel
Bolu-Merkez
İNCELE
Gazelle Resort & Spa Hotel
Gazelle Resort & Spa Hotel
Karacasu-Mevkii
Yarım Pansiyon 2,475.20 %20 1,980.16 İNCELE
Narven Termal Kasaba
Narven Termal Kasaba
Bolu-Merkez
Yarım Pansiyon 2,305.63 %20 1,844.50 İNCELE
Köroğlu Konağı
Köroğlu Konağı
Sarıalan
İNCELE
Karpalas City Hotel & Spa
Karpalas City Hotel & Spa
Bolu-Merkez
İNCELE
1943 Tarihi Emniyet Otel
1943 Tarihi Emniyet Otel
Bolu-Merkez
İNCELE
Toplam 6 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Bolu Otelleri

Bolu Bölgesi

Yeşilin maviyle harmanlandığı yerdir Bolu...

Karadeniz’ in batısında yer alan Bolu, eşsiz doğal güzellikleri, milli parkları ve kayak tesisleri ile ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Özellikle kış turizmine ayrı bir renk katar.

Abant, Gölcük, Yedigöller, Kartalkaya bu güzel şehrin sınırları içinde yer alır. Bunca özel yeri sınırlarına almışken kendisini de süslemeyi bilmiştir elbet. Camilere, hanlara, hamamlara ve kaplıcalara ev sahipliği yapan yeşil cennet. Kültürel dokusuyla yükseklerden bir başka seslenir Anadolu’ ya. Yükseklerin kentidir burası.

Geçmişin büyülü tarihi, doğanın muhteşem görüntüsü ile nakış gibi işler yüreklere. Bir kere gören muhakkak bir kez daha gelir, doyamaz gördükleri güzelliklere. Gürültüden sıkılan şehir insanları kendilerini bulur burada. Hayatı, doğayı ve yaşamı tekrar keşfederler bu güzelliği görenler.

Bolu’ ya özellikle cömert davranmış doğa dağlar, ormanlar, yaylalar ve birbirinden muhteşem göller çevresi yaz kış yeşil ağaçlarla örtülüdür. Yemyeşil ağaçların arasında gezinirken masmavi suyun üzerinde salınan nilüfer çiçeklerini izlerken bulursunuz kendinizi.

Bolu içinde birçok güzellik saklıyorsa eğer bunlar arasında Kartalkaya’ nın yeri bir başkadır. Ülkemizin en gözde kayak merkezlerinden biridir Kartalkaya. Bembeyaz karı ile büyüler adeta gelen misafirlerini.

Osmanlı ve Bizans dönemlerinden kalan birçok tarihi hamama sahip olan Bolu' da Yukarı Taşhan, Orta Hamam, Tabaklar Hamamı ve Sultan Hamamı' nı ile arınma duygusunun en güzel halini yaşatmak için sizleri beklemektedir. Ayrıca dünyaca ünlü aşçılar yetiştiren Bolu yemekleri ile Türkiye’ nin popüler lezzet diyarları arasında yer almaktadır.

Bolu Gezilecek Yerler

Bolu Müzesi

Bolu’ nun tarihi hakkında bilginiz olmasını isterseniz eğer Bolu müzesine mutlaka gitmelisiniz. Osmanlı, Urartu, Frig, Lidya, Roma ve Bizans dönemlerine ait kalıntılar ve Bolu’ ya özgü el sanatları ve yöresel kıyafetler sunuluyor.

Yedigöller Milli Parkı

Bolu’ nun cenneti, renklerin her tonunu gösteren eşsiz bir yerdir Yedigöller Milli Parkı. 1965 yılında milli park ilan edilmiştir. 550 hektarlık alanı ve muhteşem görüntüsü ile yaşayan ve unutulmayacak bir güzellik.

Zafer Kulesi

Şehrin simgesi olan kale 1923 yılında, Hurşit Bey tarafından inşa edilmiştir. Cumhuriyetin ilk zamanlarında yapılan kule 1960 yalında yapısı bozulmayacak şekilde restore edilmiştir.

Gölcük Milli Parkı

Bolu, Gölcük Milli Parkını da bu güzellikler içerisine alıyor. 1217 metre yüksekliğinde bulunan ve oldukça yeşil alana sahip olan bu büyüleyici park, görmeniz gereken güzellikler arasında. 2011 yılında Milli Parklar Kanunu kapsamında Tabiat Parkı olarak ilan edilmiştir.

Kartalkaya Kayak Merkezi

Köroğlu dağlarında yer alan ülkemizin en önemli kayak merkezleri arasındadır. Kayak merkezi ile binlerce yerli yabancı turist ağırlayan Kayak Merkezi, bembeyaz karı ile adeta kendine hayran bırakıyor.

Tatilvitrini.com ile tüm Türkiye'de ki Şehir Otellerine rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz. Tüm Türkiye'de 2000 i aşkın otel seçeneği ve birbiinden uygun kart kampanyaları ile bütçenizi zorlamadan en uygun tatil yapma şansı sağlıyoruz.