Belek-Merkez Otelleri

BELEK-MERKEZ OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Letoonia Golf Resort Belek
Letoonia Golf Resort Belek
Belek
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Belek Merkez Bölgesi

Tatil cennet olarak adlandırılan Belek Merkez, doğası ve çam ağaçlılarının yaydığı muhteşem kokusu ile adeta sizleri büyülemektedir. Gidip de dönmek istemeyeceğiniz bu şirin tatil beldesi, incecik kumu ve modern otelleri ile misafirlerine muhteşem konaklama imkânı sağlıyor.

Akdeniz’ in göz bebeği olan ve doğal yaşam dengesine en az müdahalede bulunan Belek Merkez, tarihi ve doğal güzelliklerin buluştuğu aynı zamanda birçok aktivitelerle unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz bir tatil bölgesidir.

Deniz tutkunlarının berrak suyu ve altın sarısı kumu ile burada ki plajlardan daha iyisini bulmaları bizce mümkün değil. Ayrıca dikkatleri üzerine çeken golf sahaları, modern dizayn edilmiş otelleri ve ünlü plajlardan oluşan uzun sahil şeridiyle tatilcilere mükemmel bir tatil imkânı sunuyor.

Belek Merkez, diğer beldelere kolay bir şekilde ulaşım sağlaması, tertemiz bir denize sahip olması ve muhteşem otelleri ile siz değerli misafirlerini ağırlamak için kapılarını açmış beklemektedir.

Belek Merkez Gezilecek Yerler

Perge Antik Kenti

Aksu bölgesinde bulunan Perge Antik Kenti, zamanında Pamfilya Bölgesine başkentlik yapmış antik bir kenttir. Dünya Kültür Mirası listesinde bulunan Perge, antik tiyatrosunun yanı sıra yapımına M.S.1.yüzyılın sonlarına doğru yapımına başlanıldığı düşünülen stadyumu ile dikkat çekmektedir. Yaklaşık olarak 12.000 kişi kapasiteli stadyum, antik dünyadan günümüze kalmış en iyi stadyumlardandır.

Dinler Bahçesi

Eminiz ki burayı görmeden gitmek istemeyeceksiniz. 2004 yılında açılan Dinler bahçesi, üç büyük dinin buluştuğu ortak bir yerdir. İçinde cami, kilise ve sinagog bulunmaktadır. Bahçe içerisinde bulunan mescit herkes tarafından “cennet bahçesi” olarak anılmaktadır.

Golf Sahaları

Türkiye’ nin en büyük golf sahalarına ev sahipliği yapan Belek’ te eğer golf ile ilgileniyorsanız, mükemmel doğa manzarasına inşa edilmiş en özel golf sahaları sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.