Alara Otelleri

ALARA OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Holiday Park Resort Hotel
Holiday Park Resort Otel, Alanya Alara' da denize sıfır konumda bulunmaktadır ve herşey dahil konseptte hizmet vermekted ... devamı
 
+6
TAKSİT
Holiday Garden Resort Hotel
Holiday Garden Resort Otel, Alanya Alara' da, denize sıfır konumda ve herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Geç k ... devamı
 
+6
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Holiday Park Resort Hotel
Holiday Park Resort Hotel
Alanya
İNCELE
Holiday Garden Resort Hotel
Holiday Garden Resort Hotel
Alanya
İNCELE
Toplam 2 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Alara Otelleri

Alara Bölgesi

Denizin ve güneşin tadını tam anlamıyla çıkarmak isteyenlerin tercihi olan Alara, Akdeniz’in en dikkat çekici tatil rotalarından biridir.

Sırtını dayadığı yemyeşil ormanları ve masmavi deniziyle bütün güzellikleri adeta gözler önüne sermektedir. Yıl içerisinde binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan bölge turizm açısından oldukça iyi bir düzeydedir.

Her türlü hizmet olanağı sunan 4 veya 5 yıldızlı tesisleri ile misafir isteklerini tam anlamıyla karşılamaktadır. Her bütçeye hitap eden kaliteli otelleri ile Alara bu yıl sizi unutulmaz bir tatile davet ediyor.

Alara incecik kumu ve berrak denizi ile ülkemizin en güzel plajları arasında yer almaktadır. Akdeniz iklimine hâkim olan bölgede deniz-kum- güneş üçlüsünün tadını çıkarmaya doyamayacaksınız. Eğer doğayla baş başa kalıp huzurlu bir tatil düşünüyorsanız Alara Otelleri tam sizlik.

Alara Ulaşım Mesafeleri

Alara’nın, Alanya Merkeze mesafesi yaklaşık 35km, ortalama 32 dakikadır. Antalya Havalimanı’na ise 85 km, ortalama 82 dakika mesafede konumlanmaktadır.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.