Abant Fırsat Otelleri

ABANT FIRSAT OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Büyük Abant Oteli
 
+12
TAKSİT
Von Resort Abant
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Büyük Abant Oteli
Büyük Abant Oteli
Abant
İNCELE
Von Resort Abant
Von Resort Abant
Abant
İNCELE
Toplam 2 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Abant Bölgesi

Doğanın adeta bütün hünerlerini gösterdiği Abant, doğal güzelliği ile ormanları, dağları, yaylaları ve gölleri sunmuştur bizlerin gözleri önüne. Göl sabahının serinliği ve bir derin nefes. Onlarca başka sabaha uyanmaya bedel. Bize hiç görünmeseler bile su samurlarının dere boyunca süzülüp sazlıklarından arasında hayata tutunmaları bile güzeldir bu cennette.

Ve hatta göze alabildiğine uzanan ormanların ev sahipliği yaptığı çeşit çeşit ağaç ve bitki türlerine görmek heyecan uyandırıcı. Bu dingin ve huzurlu yuvaya adım atan bizlere sunulan en değerli şey burada ki eşsiz doğanın kendisidir. Saf, doğal, kutsal, etkileyici.

Abant gölü tamamen kaynak suları ile oluşması ile bilinir. Her ne kadar kış mevsiminde tercih edilse de her mevsim mükemmel güzelliklere sahiptir.

Kuş sesleri ve Temiz havayı içine çekmek isteyenlerin adresi olan Abant’ a birçok aktivite yapabilirsiniz. Abant Gölü’ nde sandal ile tatlı bir gezintiye çıkabilir, fayton turları ile bu doğa harikası şehri keşfedebilirsiniz.

Abant’ ın tarihi yaklaşık MÖ 5000 yılına kadar dayandığı düşünülüyor. Modern dizayna sahip otelleri ile doğa ile baş başa mis gibi bir tatile hazır olun.

Abant Gezilecek Yerler

Abant Gölü

Temiz havası, dağ kokusu, göl mavisi ile özellikle doğaseverlerin tanıdığı bir tabiat harikası. Fayton turları ile bu doğa harikası şehri keşfedebilir, bisikletle gezintiye çıkabilir ve hatta tatilinizi mükemmel fotoğraflarla ölümsüzleştirebilirsiniz.

Yedigöller Milli Parkı

Bolunun cenneti, renklerin her tonunu gösteren eşsiz bir yerdir Yedigöller Milli Parkı. 1965 yılında milli park ilan edilmiştir. 550 hektarlık alanı ve muhteşem görüntüsü ile yaşayan ve unutulmayacak bir güzellik.