444 71 44 / 0850 277 50 50
İzmir Şube : 0232 421 1 421
Çalışma Saatlerimiz: 08:00 - 02:00
Bu kategoride toplam: 205 adet otel bulunmaktadır, incelemekte olduğunuz oteller 1-10 arası


Erken rezervasyon bitti diye üzülmeyin! Fırsat otellerimiz ve kampanyalarımız tüm hızıyla devam ediyor. En uygun fiyat garantili otellerimiz, indirim fırtınası ve bol taksit seçeneği ile bu yazda tatilvitrini.com'da sizleri bekliyor. Yapmanız gereken bütçenize uygun oteli seçmek ve rezervasyon yapmaktır. İster online ister iseniz cağrı merkezimizi arayarak rezervasyon işleminizi anında gerçekleştire bilirsiniz. En iyi fiyat garantisinden yararlanabilmek için aynı gün içinde 444 7 144 numaralı çağrı merkezimizi arayarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru sırasında sizinle görüşen temsilcimize fiyat alınan firmanın adı, fiyat alınan internet sitesi adresinin bildirilmesi gerekmektedir. Gün içinde yapılmayan başvuruların geçerliliği bulunmamaktadır.

En İyi Fiyat Garantili Oteller

İndirimli Oteller kategorisinde bulunan otellerimizden yapmış olduğunuz rezervasyonlar için Tatilvitrini.com En İyi Fiyat Garantisini veriyoruz. Aynı gün içinde rezervasyon yaptığınız otelin fiyatını başka bir tur firmasının internet sitesinde daha ucuza bulduğunuz zaman rezervasyonunuz bulduğunuz daha ucuz fiyat ile aynı seviyeye getirilip aradaki tutar size iade edilir veya rezervasyonunuz kesintisiz olarak iptal edilir, ödediğiniz tutar tarafınıza iade edilerek bulduğunuz daha uygun fiyata erişmenizi sağlamış oluruz.

 

En İyi Fiyat Garantisi Şartları

- En iyi fiyat garantisi, Tatilvitrini.com' dan yapılan münferit rezervasyonlarda geçerli olmaktadır. Grup rezervasyonları veya özel fiyat alınmış şirket rezervasyonları için geçerli değildir.

- En iyi fiyat garantisi, "En İyi Fiyat Garantisi" ibaresi bulunan otellerimizde geçerlidir.

- En iyi fiyat garantisi, otel rezervasyonlarında geçerli olup ulaşım veya transfer hizmetlerinde geçerli değildir.

- En iyi fiyat garantisinden yararlanabilmek için aynı gün içinde 444 7 144 numaralı çağrı merkezimizi arayarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru sırasında sizinle görüşen temsilcimize fiyat alınan firmanın adı, fiyat alınan internet sitesi adresinin bildirilmesi gerekmektedir. Gün içinde yapılmayan başvuruların geçerliliği bulunmamaktadır.

En iyi fiyat garantisi, oda tipi, konaklama tipi, otel giriş-çıkış tarihi ve konaklayacak kişi sayısının (var ise çocuk sayısı ve doğum tarihleri) firmamızdan yapılan rezervasyon ile aynı olması durumunda geçerlidir.

En iyi fiyat garantisi başvurusunun Tatilvitrini.com tarafından kabul edilmesi durumunda, aradaki ortaya çıkan fiyat farkının iadesi veya yapılan rezervasyonun iptali arasındaki karar Tatilvitrini.com' a aittir.


"Tüm Hakları Saklıdır ©2014 EMR Turizm Otomotiv İnşaat A.Ş. - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz."